برداشت من از کیفیت

مقدمه:

نمیدانم آیا شما داستان فیل در تاریکی مولانا را مطالعه نموده اید؟! ممکن است هر کسی بدلیل لمس قسمتی از موضوع ، قرائت ناقص و شاید اشتباه از آن داشته باشد.

معمولا ، انسانها بر اساس میزان درکشان راجع به هر واژه و یا موضوعی ، دیدگاه خاص خودشان را دارند که این دیدگاه می تواند در هر مقطعی از طول عمرشان تغییر کند.

حکمت من از این تیتراژ و این مقدمه چینی این است ، تا عزیزانی که این مقاله و یا هر مطلبی را که می خوانند و یا می شنوند مورد نقادی قرار دهند.

هر جائیکه فضای نقد و تحمل وجود نداشته باشد ، پویایی و بالندگی رخت بر خواهد بست و انسانها موقعی به بالاترین میزان درکشان خواهند رسید، که بتوانند یاد بگیرند که می شود حتی به یک موضوع واحد، متفاوت نگاه کرد.

مطالعه بیشتر...

بنام خدا

 مروري مختصر به تاريخچه آبياري قطره اي و لوله هاي پلي اتیلن

 

مقدمه

 شايد براي بيان مزايا و فوايد آبياري قطره اي اگر صدها مقاله و كتاب نوشته شود، حق مطلب بدرستي ادا نگردد، ولي اگر بدانيم بيش از 80 درصد آب شيرين دنيا در بخش كشاورزي مصرف مي گردد و چنانچه ازاين آب بصورت آبياری سطحي و سنتي استفاده گردد متوسط بازدهي از 35 درصد تجاوز نخواهد كرد و چنانچه بصورت شيوه هاي جديد آبياري در بخش كشاورزي بكار گرفته شود، بازدهي بيش از 70 درصد خواهد بود ، و از طرفي به ارزش وافعي آب واقف باشيم ، بوضوح اهميت آبياري قطره اي و ارزش صنعت توليد لوله و اتصالات پلي اتيلن آشكار خواهد گرديد.

مطالعه بیشتر...

با نام و یاد خدا

نظر شما راجع به ارتقاء بهره وری آب و ... چیست ؟!

 

- مقدمه
بیاد می آورم دوران دبستانم را، که بر روی جلد دفتر های کاهی ساده آن موقع یک جمله نوشته شده بود. " یک ساعت فکر کردن بهتر از هفتاد سال عبادت است. " رسول اکرم (ص)

در آن زمان هرگز نتوانستم هیچگونه برداشتی از این جمله داشته باشم، ارتباط فکر کردن با عبادت چیست؟! چرا این دو مقوله با یکدیگر مقایسه گردیده اند؟!

اینک بر این باورم که وسعت دنیای هر کسی [ یا هر قوم و یا ملتی ] به اندازه تفکر آن شخص میباشد.

مطالعه بیشتر...

آبیاری قطره‌ای عبارت است از روشی که در آن آب با فشار کم از روزنه یا وسیله‌ای به نام قطره چکان از شبکه خارج و به صورت قطراتی در پای گیاه ریخته می‌شود. گاهی این نوع آبیاری را آبیاری موضعی نیز می‌نامند. شبکه‌ای که آب را در سراسر مزرعه توزیع می‌نماید به کمک قطره چکان و با فشار کم در روی زمین پاشیده می‌شود. از مشخصات این روش تحویل آب به گیاه با فشار کم در منطقه توسعه ریشه‌ها، در سطح زمین (در زیر خاک) می‌باشد تا مساحت و عمق کوچکی از سطح خاک خیس شود.

مطالعه بیشتر...

اطلاعات تماس

  • ایران، اصفهان، شهرک صنعتی رازی
  • 021-47623157
  • 031-95023155-7
  • 031-36518983-5
    فکس 36518986-031
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره شرکت

لوله و اتصالات کشتزاران تولید کننده انواع لوله های پلی اتیلن و نوارهای آبیاری در ایران بوده واولین تولید کننده لوله های آبیاری دولایه رنگی با طول عمر بالا در کشورمی باشد. با انتخاب لوله ها و اتصالات کشتزاران از کیفیت و کارایی لوله های سیستم آبیاری خود اطمینان حاصل نمایید.
خواندن جزئیات

خبرنامه

Scroll to top